آلومینیوم اکسیده آرنج سطح چوب زیر بغل برای قدیمی و غیر فعال برای فروش

آلومینیوم اکسیده آرنج سطح چوب زیر بغل برای قدیمی و غیر فعال برای فروش

آلومینیوم چوب زیر بغل زانو آرنج چوب زیر بغل برای قدیمی، چوب زیر بغل آرنج برای معلولین تولید کننده / فروشنده ارائه شده در چین، آلومینیوم اکسیده سطح آرنج چوب زیر بغل برای قدیمی و داغ غیر فعال برای فروش آلومینیوم قابل حمل حمام ایمنی دوش صندلی حمام صندلی صندلی حمام برای قدیمی، فروش تاشو آلومینیوم واکر Rollator راه رفتن ایدز برای قدیمی و معلولین و غيره.

چت کن

جزئیات محصول

آلومینیوم اکسیده آرنج سطح چوب زیر بغل برای قدیمی و غیر فعال برای فروش

شرح
#JL933L چوب زیر بغل ساعد بسیار سبک وزن است که عمدتا با لوله های آلومینیومی اکسترود سبک و محکم با پایان آنودایز است که می تواند تحمل وزن ظرفیت 300 پوند ساخته شده است. لوله بالا & لوله کمتر است که مستقل قفل بهار پین برای تنظیم بازوی کاف & رسیدگی به ارتفاع مناسب کاربران مختلف. سطح خاکستری رنگ شیک دیگر نیز در دسترس است. بازوی کاف & جنگ دست به یقه است که ارگونومی برای کاهش خستگی & ارائه تجربه راحت تر طراحی شده اند. نوک پایین از لاستیک ضد لغزش برای کاهش تصادف از لغزش ساخته شده است.

ویژگی های
» لوله های آلومینیومی اکسترود سبک & محکم با پایان آنودایز
» سطح با رنگ شیک
» لوله های فوقانی & لوله کمتر است که مستقل قفل بهار پین برای تنظیم بازوی کاف & رسیدگی به ارتفاع مناسب کاربران مختلف. ارتفاع کلی از 37.4" 49.61 است" (بازوی کاف: رسیدگی به سطح 4: 10 سطح)
» ارگونومی طراحی شده پلی پروپیلن بازوی کاف & فوم جنگ دست به یقه می تواند خستگی را کاهش می دهد & ارائه تجربه راحت تر
» پایین نوک لاستیک ضد لغزش ساخته شده است به کاهش تصادف از لغزش
» ظرفيت وزن 300 پوند می تواند مقاومت در برابر.Hot Tags: آلومینیوم اکسیده آرنج سطح چوب زیر بغل برای قدیمی و غیر فعال برای فروش، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، فوشان ارزان, CE, FDA, سفارشی، کم قیمت، با کیفیت بالا
یک جفت:آرنج کراچ / سینه کراچ بعدی:کمربند قوام سبک وزن قابل تنظیم با دستگیره راحت، سیاه

پرس و جو

You Might Also Like