سالمندان با فرصتهایی برای مواجهه با مشکلات به مسافرت می روند

- Sep 12, 2018-

یكی از شایع ترین مشكلات پیش آمده در طول سفر ، گرفتگی عضلات است. مهم نیست که صندلی شما چقدر جادار باشد ، بیشتر وقت خود را در سفر در همان موقعیت می گذرانید. اگر سفر کوتاه باشد ، ممکن است ضربه محدود باشد ، اما سفر طولانی باعث درد مفاصل و عضلات شما می شود.

استرس یکی دیگر از مشکلات شایع هنگام بیرون رفتن است. با برنامه ریزی ، تاخیر در پرواز ، مشکل در نشستن در کنار مسافران ، مراقبت از دوستان ، و غیره. عوامل مختلف همیشه شما را عصبی و غافلگیر خواهند کرد. این به طور خلاصه فشار خون شما را بالا می برد و عضلات را محکم تر می کند.

بسیاری از مردم این واقعیت را نادیده می گیرند که شنا در خارج از خانه شما می تواند روال شما را مختل کند. برنامه ریزی سفر از پیش شما می تواند بار روحی و روانی را کاهش دهد. یک برنامه منظم و منظم به شما کمک می کند تا چیزهای بی اهمیت روزانه ورزش و دارو را به خاطر بسپارید. مسافرت برای مسافرت یا مسافرت ، زندگی شما را مختل کرده است و پرواز به مناطق زمانی مختلف فقط کار را پیچیده می کند.

تجربه مراقبت های بهداشتی

گرفتگی عضلات و گرفتگی عضلات نسبتاً آسان است. در نتیجه حفظ همین حالت برای مدت طولانی ، تا زمانی که حالت نشستن از زمان حرکت ، کشیدن کمر ، دست ها ، پاها را در بر داشته باشد ، این مستقیم ترین راه است. هنگام بازگشت به هتل یا خانه ، حمام آب گرم گردش خون را سرعت می بخشد و عضلات را شل می کند.

آسانترین راه برای مقابله با شرایط استرس زا این است که یاد بگیرید که در ذهن خود آرامش داشته باشید و بپذیرید که همیشه چیز غیرمنتظره ای در سفر وجود دارد. گفتن این کار ساده تر از انجام است ، اما مثبت ماندن بهترین راه برای حفظ آرامش و آرامش شماست. و اگر در تعطیلات هستید ، فراموش نکنید که به خود یادآوری کنید که برای تفریح و استراحت در سفر هستید.

برای مقابله با اختلال در زندگی خود ، برای تعطیلات خود برنامه جدیدی تهیه کنید! تطبیق با برنامه جدید و تغییر در سرعت زندگی شما این فرصت را به شما می دهد تا فکر کنید. در دوره سازگاری اولیه ، می توانید از تلفن روی زنگ یا دوستان همسال استفاده کنید تا زمان ورزش یا دارو را به شما یادآوری کند.

اگرچه مکانی برای احتیاط وجود دارد ، اما مشکلی بزرگ نیست. برای سهولت در حمل با عصا های ال ای دی ، طراحی شده است که در سه سطح تاشو شود و کوله پشتی فضا را به خود اختصاص نمی دهد. این ماده از آلومینیوم ساخته شده است و وزن آن برای کاهش فشار رفت و آمد سالمندان نسبتاً سبک است. این نکات به شما کمک می کند بدون توجه به مکان مسافرت بعدی یا تعطیلات خانوادگی ، از سفر خود لذت ببرید.


یک جفت:صندلی چرخدار برقی و صندلی چرخدار اتوماتیک بعدی:چگونه یک صندلی چرخدار برای سالمندان انتخاب کنیم؟