که بهترین ویلچر برقی یا دستی است

- Sep 12, 2018-

فوشان جیانلیان 25 سال تجربه در کمک به جامعه دارد. شکی نیست که ویلچرهای دستی به دلایل مختلف بسیار بهتر از هر صندلی چرخدار برقی دیگر هستند. اگر علاقه مند هستید که چرا یک ویلچر دستی بهتر از برقی است ، در ادامه بخوانید زیرا در مورد برخی از مزایای صندلی چرخدار دستی صحبت خواهیم کرد.

گزینه های پیکربندی

دلیل اصلی انتخاب صندلی های چرخدار دستی بهتر از صندلی های چرخدار برقی این است که می توان آنها را برای رفع نیازهای شما تنظیم کرد. البته ، پیکربندی الکتریکی می تواند تا حدودی پیکربندی شود ، اما نه به صورت دستی. با استفاده از لوازم الکترونیکی می توانید محصولی را که خریداری کرده اید بدست آورید و در واقع نمی توانید هیچ تغییر اساسی در آن ایجاد کنید ، بنابراین سود زیادی خواهید داشت. با این وجود ، با داشتن یک صندلی چرخدار دستی ، می توانید کل صندلی چرخدار را پیکربندی کنید. شما می توانید بسیاری از موارد ، رنگ ها ، مواد ، شکل ها و اندازه های مختلف را انتخاب کنید.

اگر می خواهید از ویلچر برای برخی از انواع وسایل سرگرمی استفاده کنید ، چرخش کمتری از صندلی چرخدار و اشکال منحصر به فرد برای چرخش بهتر را خواهید دید. این صندلی های چرخدار همچنین از برخی مواد بسیار سبک ساخته شده اند تا سرعت بیشتری داشته باشند.


اختلاف سرعت

اگر دوست دارید رانندگی سریع داشته باشید ، از صندلی های چرخدار چرخ دار خوشش نمی آید زیرا سرعت آنها مشخص نیست. در حقیقت ، آنها بسیار کند حرکت می کنند و با گذشت زمان سرعت می تواند آزار دهنده باشد. بنابراین اگر سرعت را دوست دارید ، گزینه بهتر یک صندلی چرخدار دستی است ، زیرا شما کسی هستید که حد مجاز سرعت را کنترل می کند. البته اگر می خواهید سریع حرکت کنید ، باید سفارشی یا حداقل یک ویلچر ورزشی بخرید ، زیرا آنها بطور خاص برای حرکت سریع ساخته شده اند.


تعمیر و نگهداری کم

یکی دیگر از مزایای صندلی های چرخدار دستی این است که آنها به نگهداری کمی نیاز دارند و از طرف دیگر صندلی های چرخدار برقی نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. در غیر این صورت ، آنها خراب می شوند و بعد از مدتی کار خود را متوقف می کنند. علاوه بر این ، برای کار به طور مرتب به آنها پرداخت می شود. اگر شارژ آن را فراموش کنید ، گیر می کنید زیرا قادر به حرکت نیستید. صندلی چرخدار دستی به دلیل عدم نیاز به شارژ مجدد اتفاق نمی افتد.

نگهداری از صندلی های چرخدار برقی نیز بسیار گران است ، به ویژه به این دلیل که افراد کمی می دانند که چگونه اتفاقات را تعمیر کنند. علاوه بر این ، قطعات برقی بسیار گران هستند و قطعات صندلی چرخدار دستی همه جا و ارزان هستند. در کل ، این امر می تواند عاقلانه تر باشد که نیروها را با کاربران ویلچر بپیوندد.


یک جفت:صندلی های چرخدار و صندلی های حمل و نقل بعدی:نه