صندلی چرخدار با طراحی هوا در پیت اجازه می دهد بچه ها از Waterpark Texas لذت ببرند

- Jun 29, 2017-

یک ویلچر بادی که در آزمایشگاههای تحقیقاتی مهندسی انسانی دانشگاه پیتسبورگ طراحی شده است ، به برخی از کودکان این فرصت را داد تا خنک شوند و تابستان را در این ماه در سرزمین عجایب مورگان ، یک آبشار در سان آنتونیو ، تگزاس ، سرگرم کنند.

واترپارک کاملاً در دسترس صندلی چرخدار است و دارای صندلی چرخدار ویلچری است که در آن بچه ها می توانند در صندلی های خود برای PneuChair که از هوای فشرده شده استفاده می کنند ، تجارت کنند. این ماده از برق استفاده نمی کند و استفاده از آن را در آب ایمن می کند.

PneuChair توسط روری کوپر ، مدیر آزمایشگاه پیت و تیم وی طراحی شده است.

کوپر گفت: "مردم ، آنها فقط می خواهند که بچه هایشان بتوانند از طریق آبپاش ها عبور کنند." "جانبازانی که می گویند فقط می خواهند بتوانند در ماهی بگردند تا به ماهیگیری قزل آلا بروند."

ورزش در فضای باز و تفریح ​​، غیر انتفاعی که توسط بنیاد خانواده گوردون هارتمن در سن آنتونیو تأسیس شده است ، طرح صندلی و یک طرح اسکوتر را از پیت و VA خریداری کرد.

بنیاد خانواده گوردون هارتمن سرزمین عجایب مورگان را اداره می کند ، به نام دختر گوردون هارتمن ، مورگان ، که دارای تاخیر شناختی است. این پارک 10 PneuChairs اول تولید می کند.

هارتمن ، بنیانگذار بنیاد و پارک گفت: PneuChairs انقلابی است.

هارتمن در بیانیه ای گفت: "میهمانان ما در صندلی های چرخدار گرانقیمت باطری قادر به خنک کردن آنها نیستند ، بنابراین ما جزیره الهام بخش مورگان PneuChairs ویژه مجهز به سرویس های اول و اول را داریم." "اولین PneuChairs که به بهره برداری می رسد نمونه های اولیه ای هستند که در حال حاضر پیشرفت های چشمگیری دارند."

این پارک در این ماه جزیره الهام بخش مورگان را افتتاح کرد. یک مسیر تفریحی با قایق River River و پنج منطقه بازی با آب گرمسیری وجود دارد که شامل رنگ ریزها ، ریزش ها ، استخرها ، آبشارها ، جت ها ، توپ های آب و سطل های پر از آب است.


یک جفت:نه بعدی:چگونه یک صندلی چرخدار برای سالمندان انتخاب کنیم؟