صندلی چرخدار اغلب خرید مناطق است که نیاز به توجه.

- Jul 29, 2015-

شرایط کلی صندلی چرخدار:

صندلی چرخدار است نه تنها برای استفاده در محیط داخلی، اغلب خارج از منزل استفاده می شود. برای بعضی از بیماران صندلی چرخدار حرکت ممکن است بین آنها را در خانه و محل کار. بنابراین، انتخاب صندلی چرخدار باید به سواری شرایط مشخصات مطابقت داشته باشد و هنگام انتقال ساخته شده و ثابت بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین برای جلوگیری از تکان دادن کاربر اقتباس به راحتی سوار ثبات بدن، صندلی چرخدار باید قوی و قابل اعتماد و با دوام, آسان را بریزید و حمل; محور تلاش کمتر مصرف انرژی. قبول قيمت به کاربران اجازه می دهد تا کاربر برای انتخاب ظاهر (رنگ سبک و غیره) و تابع درجه استقلال. لوازم یدکی و تعمیرات.

دوم، چگونه به انتخاب نوع صندلی چرخدار:

ما معمولا بالا پشت صندلی ویلچر عمومی صندلی چرخدار مراقبت صندلی چرخدار الکتریکی صندلی چرخدار ورزش صندلی چرخدار نژاد و غيره را مشاهده کنید. انتخاب صندلی چرخدار باید شود با توجه به بیماران مبتلا به معلولیت ماهیت و میزان سن عملکردهای بدن، استفاده از.

بازگشت صندلی – افت فشار خون وضعیتی است که اغلب استفاده می شود، قادر به حفظ 90 درجه بیماران نشسته. افت فشارخون وضعیتی پس از بهبودی به صندلی چرخدار مشترک اسرع وقت، بنابراین بیماران که با صندلی چرخدار خود رو باید تغییر.

تابع معمولی صندلی چرخدار اندام فوقانی در افراد مبتلا به عادی، مانند بيماران با اندام تحتانی پاراپلژي، پایین تر، صندلی چرخدار ویلچر معمولی با لاستیک بادی استفاده کنید.

ویلچر برقی – عملکرد اندام شما درایو معمولی صندلی چرخدار را ممکن است از صندلی چرخدار و یا صندلی چرخدار الکتریکی مجهز به اصطکاک چرخ استفاده نمی کند.

پرستاری صندلی-اگر عملکرد ضعیف دست در بیماران مبتلا به اختلالات روانی مرتبط با, شما می توانید انتخاب کنید سبک صندلی چرخدار در پرستاري توسط دیگران کمک کرد.

ورزش صندلی چرخدار--برای برخی، یک کاربر قوی جوان بر روی صندلی چرخدار حرکت صندلی چرخدار ورزش آنها کمک می کند و غنی سازی زندگی یدکی.


یک جفت:آنچه مهم به انتخاب صندلی چرخدار. بعدی:چه نوع از افراد نیاز به صندلی چرخدار