نمایشگاه کانتون در پاییز 2018

- Nov 19, 2018-

به عنوان یکی از مهمترین ویندوزها برای مشاهده تجارت خارجی چین ، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی واردات و صادرات چین (نمایشگاه کانتون) در شانزدهم اکتبر در گوانگژو در سواحل رودخانه مروارید آغاز به کار کرد. این یک رویداد مهم در زمینه تجارت بین چین و جهان است. در بین آنها ، محصولات پزشکی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی در ساعت 10.31-11.04 برگزار شد.

1D}M%ZFHT9@GX_2YR]54CV3

در طول نمایشگاه پنج روزه ، ما به طور فعال این نمایشگاه را برگزار می کنیم و آماده می شویم و یک تیم نخبه را به نمایش می گذاریم تا جلوه ای خارق العاده به دست آورد.

]JJV}4GZR_D)QBM}BUJ{JSO

اعضای این تیم گفتند که این نمایشگاه با بسیاری از مشتریان جدید و قدیمی ارتباط برقرار کرده است تا اطلاعات صنعت را کشف کرده و به اشتراک بگذارد و سود زیادی کسب کند. در شرایط فعلی توسعه بازار محصولات توانبخشی ، از مشتریان بازدید کننده برای این جلسه از نمایشگاه کانتون تقدیر می شود.

L~_~[[}L9_@~0SH(H6G4USY

در آینده ، بر اساس برنده شدن با کیفیت ، جیانلیان روند صنعت را دنبال خواهد کرد و به سختی در توسعه محصولات توانبخشی ادامه خواهد داد.


یک جفت:چگونه می توان در مورد مقابله با ویلچر پیش رفت بعدی:همچنین از هوش مصنوعی انتظار می رود که یک سلاح جدید برای توانبخشی باشد