توسعه تخت های بیمارستان الکتریکی

- Sep 26, 2020-

توسعه تخت های بیمارستانی برقی

با پیشرفت مداوم فناوری ، از جمله: به عنوان مثال: تختخواب برقی سه کاره بسیار کم ، تخت مراقبت در منزل ، تختخواب پزشکی با تختخواب ، تختخواب برافروخته ، تخت نجات ، تخت مادر-کودک ، تختخواب ، کودکان&# 39 ؛ تختخواب ، تخت نظارت ICU ، تخت تشخیصی ، تخت بیمارستان فقط از یک تخته تخت گذشته و چند پایه سایه خلاص شده اند.

تخت های بیمارستانی از سال 2019 تا 2025 پیش بینی تحقیق و توسعه جامع صنعت تختخواب وضعیت فعلی ، توسعه و تغییرات ، فضای رقابتی و غیره و غیره تجزیه و تحلیل تحقیقات ، و تخت های بیمارستانی در روند توسعه بازار آینده ، همچنین با توجه به به صنعت بستر بیمار مسیر توسعه صنعت بستر آینده چشم انداز توسعه قضاوت محتاطانه ، برای سرمایه گذاران صنعت تختخواب به دنبال یک نقطه روشن جدید است.

تختخواب برقی نسبتاً از محصولات پیشرفته است ، بیشتر استفاده از میله فشار الکتریکی به جای کار با پیچ سرب و استفاده از کنترل الکتریکی ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. با توجه به ویژگی های کنترل الکتریکی ، کلید کنترل را می توان در نصب کرد هر محدوده ای که به بستر امکان دریافت سیگنال را بدهد. محصول درایو برقی از دقت بالاتری برخوردار است و برای کارکرد خط مونتاژ مناسب است. به تدریج به عنوان بخش مراقبت ویژه ICU ، اتاق عمل ، اتاق تصویربرداری و سایر تختخواب های پزشکی خاص استفاده می شود.

BT603E-Ahttps://www.nhjianlian.com/hospital-bed-1

یک جفت:دانش یا کمک کننده بعدی:جهت توسعه فناوری واکر