چه نوع ایدز پیاده روی وجود دارد؟

- Jan 23, 2021-

چه نوع ایدز راه رفتن وجود دارد؟

برخی از دستگاه خط کمک برای بسیاری از افراد مسن و معلول، آن را به یک شی مهم است، سپس کمک به دستگاه خط ما باید استاد و استفاده از انواع محصولات واکر مسن، مقدمه دقیق زیر را به شرکت ما برای شما کمک به انواع دستگاه خط، امیدواریم که می تواند اجازه دهید همه کمک به خط برای شرکت ما این است که درک بهتری داشته باشد.

انواع مختلفی از واکر غواصی وجود دارد که از آن جمله می توان به واکر های چهار چرخ، واکر نشسته، چرخ واکر و غیره اشاره کرد که همگی از مواد بالا و سبک، با دوام و سبک در وزن ساخته شده اند. با قدرت بالا آلومینیوم سطح اکسیداسیون سطح درمان سطح، می تواند تاشو، کاربر می تواند چپ و راست به جلو به تناوب حرکت می کند، برای رسیدن به راه رفتن، حمل راحت تر است. ارتفاع آن را می توان تنظیم کرد، با توجه به وضعیت فردی برای تنظیم ارتفاع، به طوری که راه رفتن هموارتر است.

دو نوع واکر وجود دارد: بدون چرخ و بدون چرخ.

واکر با حمایت دست: با هر دو دست به تدریج به جلو حرکت می کند. دارای ویژگی های پایداری خوب و ارتفاع قابل تنظیم با ارتفاع کاربر است. این است که عمدتا برای بیماران با عملکرد اندام فوقانی کامل و آسیب عملکرد خفیف پایین اندام استفاده می شود. که به تقسیم می شود: ثابت، عملکرد پایدار، قیمت پایین؛ نوع تاشو، حمل و نقل مناسب و جمع آوری؛نوع پله های دیال، دست ها به تناوب واکر را به جلو حرکت می دهند.

چرخ واکر : با casters ، واکر همیشه زمین را ترک نمی کند در هنگام راه رفتن ، چرا که مقاومت در برابر اصطکاک چرخ کوچک است ، آسان برای ترویج حرکت. مناسب برای اختلال عملکرد اندام پایین تر, و نمی تواند بلند کردن قاب راه رفتن به جلو کاربران; اما ثبات آن کمی ضعیف است. که به دو چرخ، چهار چرخ تقسیم می شود؛می توان آن را با اشکال مختلف صندلی، ترمز دستی و دیگر توابع پشتیبانی کمکی ارائه کرد.

 


یک جفت:رولاتور بعدی:JL9912 ، JL9913 توصیه می شود