رولاتور

- Dec 15, 2020-

رولاتور

آخرین بار ما انواع واکرها را معرفی کردیم ، امروز ما به تنوع محصولات واکر - واکرها ، ماشین های پیاده روی ، وسایل کمکی برای راه رفتن و غیره نگاه می کنیم.

به اصطلاح ماشین برجسته ترین ویژگی چهار چرخ ، انعطاف پذیری نسبتاً بالا ، ثبات نسبتاً ضعیف است. آخرین بار گفت که عملکرد واکرها برای حفظ تعادل ، وزن پشتیبانی ، پیاده روی کمکی ، نقش آموزش توان بخشی ، واضح است که استفاده از وسایل کمکی برای پیاده روی بدن انسان نیست ، بلکه به کاربرانی اجازه می دهد که وقتی می توانند به تنهایی راه بروند به عنوان یک سبد خرید ، می تواند به کاربران در حفظ تعادل ، راه رفتن کمکی کمک کند.

اگر کاربر می تواند به طور عادی راه برود ، به طور غیر مستقیم در ورزش های توان بخشی نقش دارد. اندام های کاربر&# 39 باید از قدرت عضلانی بهتری برخوردار باشد ، توانایی راه رفتن اندام تحتانی باید نسبتاً خوب باشد ، تا با ثبات تر ، نسبتاً طولانی مدت راه برود. قدرت عضلانی اندام فوقانی نیز باید خوب باشد و می توان از عملکرد ترمز استفاده کرد. در کنار هم ، لوازم جانبی مانند محصولات واکر بیشتر مناسب کاربرانی است که توانایی خاصی در فعالیت دارند و می خواهند به راحتی بیرون بروند ، پیاده روی کنند یا خرید کنند.


یک جفت:لطفا نگران روانشناسی کاربران صندلی موبایل باشید بعدی:چه نوع ایدز پیاده روی وجود دارد؟