اگر مشکل راه رفتن دارید ، چطور یک استیک مناسب انتخاب کنید؟

- Jan 20, 2021-

اگر در راه رفتن مشکل دارید ، چگونه می توان چوب دستی مناسب انتخاب کرد؟

عصا در زندگی روزمره ما بسیار رایج است. انواع عصا کدامند؟ موارد زیر یکی یکی آنها را معرفی می کند. از عصا های مختلف برای موقعیت های مختلف استفاده کنید و یکی از آنها را مناسب خود انتخاب کنید.

(1) چوب دستی: چوب دستی بیشتر استفاده می شود. این برای حمایت از ابزارهای راه رفتن با یک طرف دست استفاده می شود. هنگام استفاده از چوب دستی ، باید بازوی بالا با شانه نرمال باشد تا استفاده پایدار حفظ شود.

(2) عصای بازو: عصای بازو ، همچنین به عنوان عصای آرنج شناخته می شود ، وزن بازو و مچ را تحمل می کند. برای بیماران با قدرت بازوی ضعیف مناسب است ، اما استفاده از عصا زیر بغل لازم نیست. سبک و زیباست.

(3) عصا های تاشو / جمع شدنی: بدنه اصلی عصا های تاشو را می توان به 4 تا 5 نوع تقسیم کرد. اما اجسام را با سیم یا سیمهای لاستیکی در کنار هم نگه داشته اند. حمل آن به راحتی در جیب هنگام جابجایی&# 39 است. جمع و جمع شدن آن&# 39 است. مناسب برای لوازم یدکی یا فقط شروع به استفاده از عصا.

(4) عصا چهار پا: به دلیل قدرت کم مچ دست ، پشتیبانی از&دشوار است ؛ T" ؛ عصا ، می توانید انتخاب کنید که از یک عصای نگهدارنده قوی استفاده کنید. هر دو بازو قادر به گرفتن چسب از طریق قاب پشتیبانی دایره ای از چوب دستی هستند. چنگک و قاب پشتیبانی دایره ای پشتیبانی از 2 نقطه ، حتی اگر هیچ دستگیره ای وجود ندارد همچنین می توانید از مچ دست استفاده کنید بدن پشتیبانی

(5) عصا زیر بغل: عصای زیر بغل از پشتیبانی ، پشتیبانی زیر بغل ، دسته ، پد ضد لغزش و غیره تشکیل شده است. هنگامی که عصا به صورت قائم است ، ارتفاع تروچان بزرگ (استخوانی که در خارج از عقب و عقب حرکت می کند) ران هنگام بلند شدن ران) موقعیت دسته است. از روش های بالا می توان برای تأیید ارتفاع چوب دستی (یا دسته) نیز استفاده کرد.

این شرکت انواع عصا را تولید می کند ، به مشاوره وب سایت خوش آمدید.


یک جفت:بخش ساختار و عملکرد یاور بعدی:چگونه می توان از ویلچر مناسب برای سالمندان استفاده کرد؟