کوسن های ویلچر

- Mar 04, 2021-

بالش صندلی چرخدارs

برای بیماران دارای ویلچر ، انتخاب یک بالشتک بسیار ضروری است. به دلیل خاصیت بدن&# 39 بیمار ، لازم است که برای مدت طولانی روی صندلی چرخدار بنشینید ، بنابراین انتخاب بالش صندلی چرخدار بسیار ضروری است در این زمان. از آنجا که انتخاب صندلی برای انتخاب ما مناسب نیست ، اساساً چه نوع فایده ای ندارد. Ouyang برای مدت طولانی نشسته باید کاملاً واضح باشد ، فشار آن بر زخم ها آسان است ، بنابراین ارتفاع کوسن نیز به اندازه کافی لازم است .

شرکت ما طیف گسترده ای از مواد بالشتک صندلی چرخدار ، به ترتیب پارچه سیاه ، پارچه آبی ، چرم سیاه ، 420D را تولید می کند. از آنجا که عملکرد متفاوت مواد نیز متفاوت است. پارچه سیاه و پارچه آبی مقاومت در برابر سایش ، سختی قوی است ؛ چرم سیاه دارای عملکرد صاف و سخت بودن ؛ مواد 420D راحت است.

عوامل عملکرد تقسیم فشار ، پایداری ، نفوذ پذیری هوا و دوام باید در انتخاب بالشت صندلی برای صندلی چرخدار در نظر گرفته شود. ملاحظات استرس. تنش ها از فشار عمودی صندلی و نیروی برشی صندلی موازی ناشی می شود. بالشتک اسفنجی عمومی می تواند فشار بر روی باسن را کاهش دهید ، اما همچنان نیروی برشی ایجاد می کند. بالشتک بادی ، ژل و سایر کشش های کم و اصطکاک کم تا نیروی برشی موثرتر مشتری.

برای بیمارانی که نمی توانند تنه خود را کنترل کنند ، مهم است که ثبات بالشت را در نظر بگیرند. اگر بالشتک ترکیبی ژل می تواند ثبات بهتری ایجاد کند. و مانند صندلی چرخدار اغلب نیاز به تغییر مکان ، حرکت ، برش کم تحرک بالشتک بادی گرسنه بهتر است.

یک جفت:مزایای استفاده از چوب آلپ و چوب یخ بعدی:تمیز کردن و نگهداری مدفوع نشسته