آیا می دانید واکرهای تاشو با چرخ چیست؟

- Jan 08, 2019-

واکر ، وسیله ای که بدن را در حمایت از وزن ، تعادل و پیاده روی کمک می کند ، واکر نامیده می شود. راحت نیست که عابران پیاده از پله ها ، شیب ها و جاده های ناهموار بالا و پایین بروند. این فقط در جاده های مسطح کار می کند. می توان آن را به چهار نوع تقسیم کرد: ثابت ، قرقره ، واکر از نوع R و واکر چهار چرخ.

 

انواع واکرها در آنجا وجود دارند؟


واکر ثابت (JL913L)

image

چه کسی مناسب است؟

مناسب برای افراد سالخورده که در راه رفتن مشکل دارند ، اما از لحاظ جسمی خوبی برخوردار هستند و استقامت و تعادل عضلات خوبی دارند.

اقدامات احتیاطی

هنگام استفاده باید واکر را به جلو بلند کرد ، بنابراین برای حمایت از وزن سالمندان مناسب است و اندام فوقانی قوی تر است.


واکر نوع R (ثابت و چرخ دار)

image

چه کسی مناسب است؟

مناسب برای افراد مسن با قدرت عضلانی ضعیف در اندام تحتانی و قادر به پشتیبانی از واکر عمومی از صندلی نیست.

اقدامات احتیاطی  

وقتی بزرگان دارای قدرت عضلانی ضعیف در اندامهای تحتانی از روی صندلی بایستند ، دست برای خنک کردن نیرو کمی خم می شود. دستان خود را روی شیار واکر از نوع R قرار دهید. بعد از نقاط پشتیبانی ، دستان خود را بالا آورده و آنها را بچسبانید. ایستادن راحت تر است.


واکر چرخدار (JL9125

image

چه کسی مناسب است؟

نیازی به بلند کردن واکر نیست و بار بدنه در مقایسه با واکر ثابت اندک است ، مناسب برای همه بزرگان که برای پیاده روی باید از واکر استفاده کنند.

اقدامات احتیاطی  

هنگام استفاده ، فقط واکر را به جلو فشار دهید و از دو چرخ جلوی واکر استفاده کنید تا پیشرفت کند. 2 پایه عقب واکر ترمز است ، کافی است دست را به سمت پایین فشار دهید تا به طور خودکار ترمز کند.


بعضی از بزرگان به دلیل ضعف عضلات پاها فقط می توانند در مراحل کوچک قدم بردارند. آنها نمی توانند پاهای خود را بلند کنند و راه بروند. توصیه می شود از واکر چرخ دار استفاده کنید. بیشتر این نوع بزرگان در اندام فوقانی نیز ضعیف هستند. دستگاه مستعد سقوط است.


واکر چهار چرخ ( JL965LHQ)

image

چه کسی مناسب است؟

مناسب برای سالمندان با قدرت عضلانی کافی یا هماهنگی ضعیف ، نمی تواند واکر را بلند کند اما دارای یک فشار طبیعی است و می تواند سیستم ترمز را کار کند.

اقدامات احتیاطی   

این واکر چهار چرخ باعث می شود افراد مسن بتوانند به خرید و استراحت بپردازند. واکرهای چهار چرخ معمولاً مجهز به صندلی ها و سبدهای انبار هستند و برای استفاده در فضاهای داخلی کوچک توصیه نمی شود.

 

سالمندان با تعادل ضعیف یا مهارت های هماهنگی کمتر توصیه می شوند. هنگام پیاده روی با واکر چهار چرخ ، به دلیل عدم توانایی در رفع کاستور در از دست دادن تعادل ، ریزش یا سقوط آسان است.


[رهنمودهای انتخاب واکر]

علاوه بر کارکرد انتخاب وسایل راه رفتن ، وزن مواد را می توانید با ترجیح شخصی انتخاب کنید. برخی فکر می کنند وزن پایدارتر است. اگر نوع ثابت انتخاب شود ، فرضیه این است که اندام فوقانی باید قوی باشد ، و واکر می تواند به صورت پائین بلند و پایین بیاید. به دلیل کشش گرانش از افزایش احتمال ریزش خودداری کنید.

اگر نمی توانید در مورد نوع واکر مورد نظر خود قضاوت کنید ، توصیه می شود برای ارزیابی وضعیت جسمی به مرکز کمک های حرفه ای یا موسسه پزشکی هر شهرستان مراجعه کنید و پس از آزمایش شخصی اقدام به انتخاب کنید.


[نحوه استفاده صحیح از واکر]

ابتدا ارتفاع را تنظیم کنید: توصیه می شود ارتفاع واکر به طور موازی با قسمت بیرون زده استخوان (تروهانتر بزرگتر استخوان ران) در طرف باسن باشد. اگر بیرون زدگی باسن کاملاً واضح نباشد ، می تواند همزمان با برآمدگی آرنج هنگام ایستادن باشد. هنگام استفاده از واکر ، دست به طور طبیعی از 20 تا 30 درجه خم می شود.

快车


[نحوه استفاده از واکر]


1. راه رفتن صحیح روی زمین.

حالت واکر هنگام آسیب دیدگی یک پا استفاده می شود.

مرحله 1 / واکر ابتدا به جلو

مرحله 2 / پاهای مجروح پا به جلو (وزن بدن را تحمل نکنید)

مرحله 3 / پای مصدوم و در آخر جلو بروید

نکته: اگر اندام تحتانی آسیب نبیند ، ابتدا می توان مرحله 2 را با پای معمول جایگزین کرد.


2. نشستن به روشی صحیح.

با استفاده از واکر برای نشستن از ایستگاه به ایستگاه ، ابتدا باید مشخص کنید که در صفحه پایدار ، مرکز ثقل به جلو حرکت می کند ، کلید ایستادن یکنواخت است.

مرحله 1 باسن در حدود 1/3 صندلی قرار دارد و لبه صندلی در حدود مرکز ران است.

مرحله 2 / دو پا روی زمین صاف ، زانوها برای اعمال نیروی کمی خم به سمت داخل هستند.

مرحله 3 / بدن فوقانی به جلو خم می شود و وقتی از طرف آن مشاهده می شود ، شانه ها بیش از قسمت جلوی زانوها هستند و مرکز ثقل به سمت جلو کج می شود.

مرحله 4 / نیروی واکر فشار دست برای ایستادن.

نکته: علاوه بر استفاده از واکر ، هر هواپیمای قابل فشار مانند میز ، می تواند از این طریق بایستد.


با ما تماس بگیرید

Gdjianlian@gdjianlian.com

ماموریت ما هدایت کسانی است که به آن نیاز دارند تا زندگی با عزت بیشتری داشته باشند.

محصولات خانگی Foshan Jianlian ، ارزش آن را دارد که در اختیار شما باشد.


یک جفت:چگونه یک صندلی چرخدار برای سالمندان انتخاب کنیم؟ بعدی:نه