ویلچر برقی

- Jan 16, 2021-

ویلچر برقی

هر کسی که به استفاده از صندلی چرخدار می داند که چگونه ناخوشایند می تواند در صندلی چرخدار در تمام طول روز باشد، به خصوص هنگامی که آن را به سربالایی رفتن می آید. این صندلی چرخدار می تواند راحتی زیادی را برای افراد با مشکلات تحرک به ارمغان بیاورد، اما کیفیت بالا و قیمت خوب این صندلی چرخدار در شرکت ما آنها را به یک انتخاب ایده آل برای بسیاری از افرادی که به آنها نیاز دارند.

در برابر این وضعیت تلاش هایی برای توسعه صندلی چرخدار الکتریکی کارآمدتر و مقرون به صرفه تر صورت می گیرد. پس از سال ها تحقیق در شرکت ما، دستگاه جدیدی را اختراع کرده اند تا به تدریج یک صندلی چرخدار معمولی را به صندلی چرخدار موتوری طراحی کنند

دستگاه شامل یک کنترل از راه دور هوشمند و دو لوازم جانبی چرخ موتور است. کنترل هوشمند از راه دور را می توان در اطراف تغییر, آسان به کار, شاخ, سرعت قابل تنظیم, قدرت و سرعت نمایش, کاربران ویلچر می توانند از طریق کنترل از راه دور کنترل برای سرعت بخشیدن به, ترمز هوشمند, چراغ قوه را می توان تغییر, درست مانند رانندگی موتور سیکلت, تا زمانی که بهترین استفاده از دولت, باتری ذخیره سازی دو برابر, می تواند به طور کامل نیازهای سفر روزانه را برآورده. با توجه به ناراحتی کاربران ویلچر،

ما بالشتک صندلی اسفنجی، پارچه قابل تنفس، backrest تاشو، ضد آب و شرکت، مناسب برای کاربران برای حمل.

علاوه بر مزیت های فوق، مزیت آشکار محصولات ما این است که نیازی به نصب هیچ لوازم جانبی دیگری نیستیم و کاربران مجبور نیستند نگران حرکت محدود باشند.

در حال حاضر ، عملکرد محصول بسیار کامل است ، ثبات قوی ، دیدار با انواع شرایط جاده ، بدون توجه به چمن و یا سربالایی ، علاوه بر این ، این شرکت یک بار دیگر راه اندازی صندلی چرخدار الکتریکی ، با رانندگی آن ، کاربران ویلچر می توانند ورزش مانند مردم عادی لذت ببرید ، و آن را جایگزین عالی برای صندلی چرخدار به طور منظم.


یک جفت:تکنیک های انتخاب یا کمک کننده بعدی:صندلی چرخدار فلج مغزی