مقدمه ای بر تنوع صندلی های حمام

- Nov 14, 2020-

مقدمه ای بر تنوع صندلی های حمام

صندلی های حمام را می توان با توجه به اشکال ، اندازه ها و ساختارهای مختلف به مدفوع حمام و صندلی حمام تقسیم کرد. از ویژگیهای اساسی مدفوع حمام و مدفوع حمام این است که فاقد پشتی و پشتی کم است. اولین محصول رایج تر است. این از مواد شکم ساخته شده است ، بدون بالشتک در بالا ، و پشتیبانی و تقویت در زیر ، آن را پایدارتر و استحکام بیشتری برای استفاده دارد. مورد دوم یک بالشتک نرم ساخته شده از مواد ev ، ضد سرما ، ضد باکتری و قابل شستشو است. دارای یک بازوی دو طرفه نسبتاً کوتاه برای استفاده آسان توسط مراقبان است.

برخی سبک ها سطح نشیمن گشادی دارند و می توانند تا شوند. اندازه فضای حمام باید ارزیابی شود. بسیاری از حمام ها کوچک و تنگ هستند و می توانند تا شوند. مورد آخر یک طرح دایره ای است که نسبتاً ساده است و مساحت نسبتاً کمی را پوشش می دهد. این نوع مدفوع حمام بیشتر برای کاربرانی مناسب است که می توانند حالت نشسته ثابت داشته باشند ، از قدرت عضلانی نسبتاً خوبی برخوردار هستند ، از ثبات بدن نسبتاً قوی برخوردار هستند و نیازی به تکیه گاه بر روی پشتی و پشتی ندارند. وزن کلی به طور کلی 80-100 کیلوگرم است.

این چهارپایه های حمام و صندلی های حمام همگی از نظر ارتفاع قابل تنظیم هستند و چندین پایه طراحی ضد لغزش دارند.

همچنین برخی صندلی های حمام با پشتی و کوسن وجود دارد. در دو طرف صندلی ، یک چسب دستی وجود دارد که می توان آن را گرفت ، به طوری که فرد مراقب هنگام نشستن می تواند دست های خود را به طرفین بگیرد تا بدن ثابت بماند. حمایت کردن. دوم یک طرح پهن و تاشو است. تکیه گاه مدل سوم قابل جدا شدن است و صندلی حمام تبدیل به یک مدفوع حمام می شود. مدل چهارم از نوع مینی ، دارای پشتی نسبتاً کوتاه ، مناسب برای افراد دارای پشت پا ، و صندلی کمکی کمکی پشتی است. انحنای پشت آن با شکل پشت کمر قوز شده مطابقت دارد و راحتی نشستن بهتر است.


یک جفت:صندلی کمود JL8803L بعدی:تاریخچه عصا