یادداشت ها در مورد استفاده از چوب راه رفتن توسط سالمندان

- Nov 26, 2020-

یادداشت ها در مورد استفاده از چوب راه رفتن توسط سالمندان

    بسیاری از افراد قدیمی مانند کانس به سبک عتیقه، چوبی، بامبو، به اصطلاح شیر آب کن عتیقه، گاهی اوقات به عنوان یک مجموعه. اگر چه زیبایی شناسی بسیار خوب است, یکپارچهسازی با سیستمعامل سنتی, اما بسیاری از چوبی, بامبو کانا بدون پا, که برای ضد لغزش مساعد نیست. من افراد قدیمی را در بیمارستان با چوب های پیاده روی قدیمی دیده ام که به راحتی می تواند باعث سقوط در جاده های آبک شود.

شاید حتی به خاطر کانا، تمرکز بیشتری روی آن قرار دهید، قلب بسیار پایین به زمین است، کاملا وابسته به کانا است که دستگاه ضد لغزش را نادیده گرفته است، کانا ممکن است کمک کند، احتمال سقوط بیشتر است. بنابراین, توصیه می شود که تولید کنندگان سعی کنید برای اضافه کردن پلاگین پایین, اگر آن را به پاها و پاهای مسن ناراحتی برای انجام لوازم جانبی, و یا باید سعی کنید برای انتخاب یک چوب راه رفتن با ضد لغزش پلاگین پایین.

مدفوع به سبک کانا هر غریبه نیست، بسیار رایج است، باز مدفوع کوچک است، تا خورده است کانا. اگر خسته می خواهید به استراحت در خارج از منزل, شما می توانید آن را به راحتی باز, راحت تر. محصولات مشابه ما باید توجه داشته باشید که بسیاری از افراد قدیمی تنها می دانند که آن را تا به عملکرد نشستن، می تواند استراحت، اما توجه بسیار کمی به روش نشسته، که ما را ملزم به گفتن سالمندان، هنگامی که نشستن نیاز به سوار شدن در سراسر صندلی، به عنوان یک backrest رسیدگی نمی کند، آن را آسان به سقوط، اجازه دهید دست می تواند دسته نگه دارید ، درست است.


یک جفت:پای سوم انسان -- یک عصا بعدی:صندلی های چرخدار برقی و دستی شیک