استفاده مناسب از عصا زیر بغل

- Jan 12, 2021-

استفاده مناسب از چوب زیر بغل

به طور کلی ، این سازه ابزاری است با یک پایه نگهدارنده ، یک دسته و یک براکت نگهدارنده در نزدیکی قسمت بالای بدن و زیر بغل ، که می تواند به طور یک طرفه یا دو طرفه برای کمک به افراد با اختلال شدید عملکرد اندام تحتانی استفاده شود. از بازو ، بازو و دست با هم برای پشتیبانی و کمک به راه رفتن استفاده می شود.

عصا ، به عنوان یک تکیه گاه قوی برای اندام تحتانی ، نقش بسیار مهمی در جراحی مفصل اندام تحتانی و بهبود زود هنگام بیماری دارد. با این حال ، گاهی اوقات بیماران روش های صحیحی برای استفاده ندارند ، بنابراین آنها موثرترین نقش را ندارند و به نقش آن بازی می کنند. استفاده صحیح از عصا از اهمیت بالایی برخوردار است ، که می تواند اندام آسیب دیده را حداکثر حمایت و محافظت کند تا حدی ، اندام آسیب دیده را در اسرع وقت به حالت طبیعی راه رفتن برگردانید ، اطمینان حاصل کنید که اندام فوقانی در حین کار با عصا دچار آسیب دیگری نمی شود و توانبخشی بعد از عمل را ایمن و م effectiveثرتر می کند. بنابراین مطمئن شوید که از این عصا به درستی استفاده می کنید

مهمتر از همه ، زیر بغل که باید متناسب با قد خود باشد عصا است ، بدن به حالت ایستاده خوب قرار می گیرد ، طبیعت دو بازو معلق است ، بالاترین مکان تیرآهن عصا باید در 5 سانتی متر زیر بغل باشد ، در غیر این صورت خیلی راحت آسیب می بیند. باید به طور طبیعی در دست آویزان شود ، در حالی که فقط می تواند ارتفاع را درک کند مفصل آرنج شما کاملاً خم است. به تصویر بالا مراجعه کنید ، دستگاه هایی هستند که می توانند ارتفاع را تنظیم کنند ، مطمئن شوید که متناسب با قد و طول بازوی خود تنظیم کنید. اگر خیلی کوتاه ممکن است به مرکز ثقل کم تبدیل شود ، نمی توانید مطابق با راه رفتن طبیعی راه بروید. اگر خیلی بالا باشد ، بدن سنگین روی عصا گیر می کند ، وزن را تحت فشار قرار می دهد ، اگر فشار بیش از حد باشد ، باعث ایجاد فشار عصبی زیر بغل و آسیب رگ های خونی.

فرضیه استفاده صحیح از چوب زیر بغل انتخاب ارتفاع مناسب ، بدنه ایستاده ایستاده ، ایستاده ایستاده ، دستان زیر چوب زیر بغل است ، کمی در کناره های بدن جدا شده است ، حالت عمودی ندارد ، و سطح زمین بیشتر محکم است ، با ثبات تر ، بالاترین اندازه گیری محل چسبیدن به دیواره قفسه سینه دنده ها در زیر بغل در دو طرف. به هم بچسبید. نرده را بگیرید ، از قدرت بازوها برای تحمل وزن بدن استفاده کنید ، طبق یک روش خاص ، سرعت راه رفتن برای تکمیل حرکت. اگر فشار مرده بر روی عصا برای تحمل وزن ، بر روی راه رفتن ، در نتیجه آسیب به زیر بغل.

اگر اندام طرف آسیب دیده تحمل وزن را نداشته باشد ، در مرحله اولیه بهبودی ، می توان از چنین روش پیاده روی استفاده کرد: اولین مرحله حرکت به جلو با عصا و اندام تحتانی طرف آسیب دیده است ؛ مرحله دوم خم شدن است به جلو بروید و وزن خود را بر روی عصا قرار دهید تا از خود پشتیبانی کنید. مرحله سوم حرکت پای آسیب دیده به جلو است. هنگامی که شما به خوبی به آن تسلط دارید یا قدرت عضلانی بهتر و کنترل ثابت بدن دارید ، می توانید قدم بگذارید.

همانطور که بدن بهبود می یابد ، عملکرد حرکت بهتر و بهتر می شود ، می تواند سرعت 4 امتیاز را تغییر دهد: ابتدا یک طرف را بچرخانید و اندام تحتانی مخالف را بگیرید ، بدن بسیار پایدار حرکت می کند مرکز ثقل را دوباره به جلو ، چرخش و مخالف پایین تر وزن پشتیبانی از اندام در همان زمان در طرف دیگر ، دوباره چرخش بعدی را تغییر دهید و از اندام تحتانی خارج شوید. این روش برای انتقال تدریجی از سنگین به سبک مناسب تر است ، می تواند کمی از وزن بیمار باشد ، کمی از عصا زیر بغل که به جلو می رود.

عصای زیر بغل در چین بسیار رایج است و بسیار استفاده می شود ، اما یک مشکل بسیار مهم دارد ، می تواند به دلیل ظلم و جور باعث آسیب به زیر بغل شود. پس از جنگ جهانی دوم ، کشورهای اروپایی و آمریکایی شروع به استفاده از عصای زیر بغل به صورت گسترده کردند ، اما مشکلات زیادی وجود داشت ، مانند خم شدن بیش از حد به جلو به تنه ، آسیب به بافت نرم زیر بغل ، و آسیب به رگ های خونی و اعصاب زیر بغل. همانطور که شانه کسانی که به طور منظم از آن استفاده می کنند ، به طور مداوم بالا می رود ، ناحیه استخوان کوتاه می شود و سفت می شود و باعث ناراحتی عضلانی و بر نحوه راه رفتن کاربر&# 39 تأثیر می گذارد ، از عصا زیر بغل در اروپا و ایالات متحده کمتر استفاده می شود ، جایی که با نوع دیگری عصا - آرنج جایگزین می شود.


یک جفت:درباره تجهیزات حمام ثابت (JL7952) بعدی:عواملی که بر انتخاب یک کمک مسافرتی تأثیر می گذارد