چرخ های رولاتور

- Dec 18, 2020-

چرخ های رولاتور

به طور کلی چرخ ها در چند جهت می آیند: اولی مستقیم ثابت است که برای کاربرانی که فاقد حس تعادل هستند مناسب تر است. همچنین می تواند در دامنه ها و یا جاده های شن استفاده می شود، می تواند بدون تلاش بسیار برای کنترل دسته انجام دهد، می تواند یک خط مستقیم را حفظ کند، اما همچنین می تواند ۶۰ درجه چپ و راست را بچرخد، مناسب تر برای استفاده از این تجهیزات در سطح جاده تخت و عادی است. دیگری می تواند چپ و راست بچرخد، مناسب برای کاربرانی که استقامت ضعیف یا کار سخت دارند در هنگام چرخ زدن گوشه، در سوپرمارکت یا استفاده داخل سالن آسان تر است که گوشه را بچرخاند، استفاده از آن آسان تر است. سومی چرخش ۳۶۰ درجه ای چرخ است، درجه فعالیت بیش از حد بالا است، نیاز به ارزیابی وضعیت فیزیکی کاربر و توانایی دست زدن به آن دارد و سپس انتخاب های مناسبی انجام می دهد، باید به ایمنی توجه کنیم. تنظیم جهت تایر مهم است.

JL9180LHand JL9181LH هر دو را می توان تاشو، باز و تبدیل به یک صندلی مسطح، بازار شایع تر است، تصویر اول در موقعیت کوچکتر نشسته است، تصویر زیر بزرگتر است، مناسب برای کاربران وزن سنگین، راحتی نسبتا خوب است، نسبتا پایدار، قوی، امن است.

محصولات بالا دارای یک ویژگی مشترک، ترمز دستی در سراسر گلیف دسته است، خارج شدن از ماشین، دست می تواند به عنوان یک کشش ترمز. به طور کلی ارتفاع این نوع محصول قابل تنظیم است، در سمت شما می توانید دستگیره با ارتفاع دسته تنظیم شده را ببینید. اگر آن را فشار طبیعی و کشیدن استفاده، آرنج به آرامی خم حدود 45 درجه ارتفاع ایده آل برای پیاده سازی آسان است، در فرایند استفاده روزانه، برای کمک به کاربر تنظیم زاویه دسته به راحت ترین ارتفاع، آسان برای استفاده، راحتی بهتر، آسان تر برای پیاده سازی است.


یک جفت:JL9912 ، JL9913 توصیه می شود بعدی:درباره پیش واژه ویلچر