واکر

- Jan 13, 2021-

واکر

انواع زیادی از ایدز پیاده روی تولید شده توسط شرکت ما وجود دارد که قرار است نیازها و کمک های افراد مختلف را برآورده کند. از طریق حمایت تجهیزات، سالمندان و بیمارانی که پاها و پاهای ناخوشایند دارند، که انعطاف پذیر نیستند یا حتی توانایی راه رفتن را از دست داده اند، می توانند از خود مراقبت کنند و مانند افراد عادی برای پیاده روی بیرون بروند. چهار نوع نی نی، ساعد، زیر بغل، و سکو وجود دارد.

(1) چوب راه رفتن: چوب راه رفتن توسط یک دست برای کمک به ابزار زیر پشتیبانی می شود: (1) یک پا چوب راه رفتن: ساخته شده از چوب یا آلومینیوم آلومینیوم. مناسب است برای قدرت گرفتن خوب, پشتیبانی قوی اندام فوقانی, مانند: سمت سالم از بیماران همی پلژی, سالمندان, و غیره(2) چند پا چوب راه رفتن: به دلیل آن است که سه یا چهار پا. سطح حمایت کننده گسترده است و ثبات خوب است، بنابراین بیشتر برای بیمارانی که توانایی تعادل ضعیفی دارند و به اندازه کافی امن نیستند برای استفاده از چوب راه رفتن یک پا استفاده می شود.

(2) موقعیت دسته ساعد و طول ستون را می توان تنظیم کرد. آستین بازو که ساعد را گیر می کند معمولاً به صورت یک برگ تاشو است که دو نوع باز جلویی و باز شدن جانبی دارد. این چوب راه رفتن را می توان تک یا دو برابر استفاده می شود, مناسب برای قدرت گرفتن ضعیف, ساعد ضعیف اما نیازی به استفاده از کارکنان زیر بغل. مزایای نور و زیبا هستند، و در هنگام استفاده از عصا، دست هنوز هم می تواند آزادانه حرکت کند؛ به عنوان مثال، هنگامی که لازم است دری با دست باز شود، می توان دست را از دسته خارج کرد تا دسته درب را بدون ترس از رها کردن چوب راه رفتن بچرخد، زیرا بریس هنوز عصا را ثابت نگه می دارد.

(3) به ساعد. نقطه ضعف این عصا این است که به اندازه عصای آگزیلر پایدار نیست.

(4) میله آگزیلر: میله آگزیلر قابل اعتماد و پایدار است. برای بیماران مبتلا به پاراپلژی یا ترومای شدید استفاده می شود. از جمله ثابت و قابل تنظیم.

(5) کارکنان پلت فرم: همچنین به عنوان عصا روماتوئید شناخته می شود, با کمربند ثابت, ساعد را می توان بر روی پشتیبانی ساعد پلت فرم ثابت, پشتیبانی ساعد دارای یک دسته در مقابل. برای آسیب مفاصل دست بیماران روماتوئید جدی و یا دست دارای ترومای جدی, تغییرات پاتولوژیک نباید تحمل وزن توسط ساعد تحمل وزن, دسته نقش جهت.

واکرها با وزن سبک، ثبات خوب، و دوام مشخص می شوند. پا ها مجهز به پایه لاستیکی هستند، و گریپ ها با مواد غیر لغزشی مجهز شده اند. برخی نیز چرخ، بشقاب صندلی، ترمز، و برخی با تاشو دارند.


یک جفت:معرفی صندلی چرخدار برقی جیانلیان بعدی:کمود ویلچر