چه نوع از افراد نیاز به صندلی چرخدار

- Jul 29, 2015-

چه نوع از افراد نیاز به صندلی چرخدار:

بسیاری از مردم در حال حاضر می دانم برخی از سوء تفاهم وجود دارد از روی صندلی چرخدار، صندلی چرخدار از معلولان، مورد نیاز است در حال حاضر نیز است نیازی به استفاده از صندلی چرخدار. در واقع بسیاری از مردم به وید از طریق بر پا بود اما صندلی چرخدار اصرار داشت در راه رفتن، در نهایت منجر به legand #39; s شرایط بدتر، به منظور اجتناب از قربانی شدن ثانویه برای افراد کم شنوا راه رفتن آنها باید انتخاب ویلچر مناسب به طوری که آنها می توانید ورزش و صندلی چرخدار به شرکت در فعالیت های اجتماعی را قبول کند. بنابراین تیانجین ویلچر کارشناسان می گویند مردم با شرایط زیر باید از ویلچر استفاده کند;

1:Basic راه رفتن قابلیت اما پیاده روی طولانی سخت

2:Ability به راه رفتن پایین، راه رفتن بر روی خود را سخت

مشکلات 3:Brain نمی توان به طور موثر کنترل پیاده روی بدن

4:Lower اندام قطع عضو و یا فلج از دست دادن توانایی راه رفتن است و یا قابل توجهی خطر

5:Fracture زمان شفا

هنگامی که پیر مرد به دلیل هيپرپلازي استخوان یا مشکلات کوچکتر مانند پوکی استخوان، مشکلات راه رفتن زمانی که باعث مشکل برای خانواده تان، اصرار در راه رفتن، نهایت مشکلاتی از قبیل شکستگی و دهات خوب پس به منظور سالم به سن قدیمی سالم و شاد برای سالمندان برای تهیه ویلچر مناسب منجر به.

بيماران مبتلا به سكته مغزي، فلج با توجه به اقامت طولانی در رختخواب هر روز در سقف و هوا مانده در اتاق بيماران مجبور به تحمل درد فیزیکی و همچنین عذاب روانی, patientand #39; s مودی نه طولانی مدت تسکین فشار روانی خانواده و یا پرستاران در پرستاری فرایند برقراری ارتباط غیر عادی با بیمار باعث مقدار زیادی از درگیری های خانوادگی. وجود دارد بنابراین، صندلی چرخدار مناسب امکان بیمار به هوای تازه از خارج، با بهره گیری از Sunand #39؛ درخشان s جاروب دور توسط روان جوي. و در روند ارتباط با مردم و patientand #39; s توجه منتقل شده است، به طوری که کاهش موثر از درگیری های خانوادگی. برای بیماران لازم است بنابراین، صندلی چرخدار مناسب خرید.

از آنجا که مغز بیماران قادر به راه رفتن در اتاق در این فضای کوچک بیمار با جهان خارج برای مدت زمان طولانی که بیماران بسیار باریک می تواند منجر به کاهش وضعیت جسمی مانند صحبت کردن، برقراری ارتباط نیست. بنابراین آنها باید خرید ویلچر مناسب لازم است.


یک جفت:صندلی چرخدار اغلب خرید مناطق است که نیاز به توجه. بعدی:تعمیر و نگهداری صندلی چرخدار.