توضیحات مربوط به نگهداری صندلی چرخدار

- Oct 14, 2020-

توضیح دانش تعمیر و نگهداری صندلی چرخدار

صندلی چرخدار نه تنها وسیله مهمی برای انجام فعالیت های توان بخشی برای افراد مسن و معلول است ، بلکه وسیله حمل و نقل در زندگی روزمره آنها است. این نقش بسیار مثبتی در کمک به آنها برای بازیابی امید و شکل دادن به نگرش مثبت آنها دارد. بنابراین چگونه صندلی چرخدار را حفظ می کنید؟ بگذارید موارد زیر یکی یکی آرایش شود تا شما آن را توضیح دهید!

1. اول از همه ، لازم است که نحوه استفاده از این دستگاه و عملکرد دکمه های مختلف را کاملاً بفهمید. از&# 39 استفاده نکنید و&# 39 از آن استفاده نکنید ؛ در لحظات حساس ، به خصوص نحوه شروع سریع و توقف آن ، انعطاف پذیری از آن استفاده نکنید.

2. ماشین را تمیز نگه دارید و در مکانی خشک و تهویه قرار دهید تا از زنگ زدگی قطعات جلوگیری شود.

3. قبل از استفاده از صندلی چرخدار و در عرض یک ماه ، شل بودن پیچ و مهره ها را بررسی کنید. اگر شل هستند ، به موقع آنها را محکم کنید. در طول استفاده عادی ، هر سه ماه یک بار بررسی کنید تا از وضعیت خوب همه قطعات مطمئن شوید. انواع مهره های سخت روی ویلچر (به ویژه مهره های ثابت کننده در محور عقب) را بررسی کنید. اگر شل هستند ، آنها را به موقع تنظیم و سفت کنید.

4. وضعیت استفاده از لاستیک را به طور مرتب بررسی کنید ، قطعات چرخان را به موقع تعمیر کنید و مقدار کمی روغن روانکاری را به طور مرتب پر کنید.

5- هنگام بیرون رفتن ، لکه دار شدن با آب گل آلود یا خیس شدن در اثر باران اجتناب ناپذیر است ، بنابراین لطفاً به تمیز کردن به موقع و پاک کردن خاک و استفاده از موم ضد زنگ توجه کنید. باران بیش از حد اسیدی است ، بنابراین اگر خاک به موقع تمیز نشود ، زنگ زدگی ویلچر آسان است ، حداقل از لحاظ بصری ، بر ظاهر آن تأثیر می گذارد.

6. فشار تایر را به اندازه کافی بالا نگه دارید تا از تماس با روغن و اسید جلوگیری کنید تا از خراب شدن آن جلوگیری شود.

bol- پیچ و مهره های اتصال قاب نشیمن صندلی به هم پیوسته است و محکم بستن آنها کاملاً ممنوع است.

8. در اتومبیل صندلی برقی استفاده از عادت شارژ فوری ، به طوری که باتری برای کامل نگه داشتن. ذخیره برق معیوب ممنوع است ؛ اگر برای مدت طولانی از صندلی چرخدار برقی استفاده نکنید ، از دست دادن ذخیره برق به طور جدی بر روی عمر مفید تأثیر می گذارد و هر چه زمان بیکاری بیشتر باشد ، آسیب دیدگی باتری جدی تر می شود. این را عادت دهید که مرتباً صندلی چرخدار برقی بیکار خود را شارژ کنید. باتری را در یک&نگه دارید برای مدت طولانی. و از باران اجتناب کنید! آن را سبک و غیره اداره کنید.

9. همیشه انعطاف پذیری ساختارهای متحرک ، چرخان را چک کرده و آنها را روغن کاری کنید. اگر به هر دلیلی ، شافت چرخ باید برداشته شود ، مطمئن شوید که مهره ها محکم شده و در هنگام نصب مجدد شل نشوند.

تجهیزات پزشکی جیانلیان خدمات حرفه ای به شما ارائه می دهند و هر روز اخبار جالب و کاربردی را برای شما به اشتراک می گذارند.

یک جفت:مزیت صندلی حمام بعدی:مزیت مدفوع حمام