چرا مدفوع حمام ما اینقدر محبوب با سالمندان است؟

- Nov 12, 2020-

چرا مدفوع حمام ما اینقدر محبوب سالمندان است؟

صندلی های حمام معمولاً به عنوان «مدفوع حمام» شناخته می شوند که عمدتاً مسطح در اتاق دوش قرار می گیرند و به سالمندان اجازه می دهند بنشینند و حمام کنند. بر اساس داده ها، حمام شایع ترین مکان برای افراد مسن برای تصادفات خانگی است. به دلیل کف حمام لغزنده، برای سالمندان با ضعیف شدن توانایی تعادل برای سقوط آسان تر است. بنابراین علاوه بر نصب امکانات غیر لغزشی در حمام، بهتر است هنگام حمام کردن از صندلی دوش برای کاهش تصادفات نیز استفاده شود.

برخی از افراد مسن برای راحتی حریص هستند، و اغلب برخی مدفوع کوتاه کلوئیدی یا چوبی را در خانه به عنوان صندلی حمام برای نشستن و حمام کردن انتخاب می کنند. با این حال، این مدفوع نه تنها عملکرد ضد لغزشی ندارد، بلکه ارتفاع کافی نیز دارد که زمانی افزایش خواهد یافت که سالمندان بنشینند یا بایستند. خطر افتادن یا لغزش. در عکس، یک صندلی حمام ایمنی اختصاص داده شده اغلب می تواند ایمنی سالمندان را تضمین کند. بیایید به تفاوت این دو نگاه کنیم:

۱) اثر ضد لغزش

صندلی دوش ایمنی: به طور مستقیم به دیوار ثابت, صندلی لغزش نخواهد کرد.

مدفوع: به دیوار ثابت نیست، اثر ضد آب یا عدم لغزش ندارد. زمانی که در معرض آب قرار می گیرد لغزنده خواهد شد که ممکن است باعث حوادثی مانند سقوط شود.

ب) ارتفاع

صندلی حمام ایمنی: ارتفاع صندلی را می توان با توجه به افرادی با ارتفاعات مختلف تنظیم کرد که بی خطر، راحت و انعطاف پذیر است.

مدفوع: ارتفاع مشخص است و نسبتاً کوتاه است. بلند شدن سالمندان دشوارتر خواهد بود و وضع نشستن نادرست خواهد بود که ستون فقرات و اندام های پایینی را به طور نامطلوبی تحت تأثیر قرار خواهد داد.

سه) ظرفیت پشتیبانی

صندلی حمام ایمنی: مواد مورد استفاده نسبتا قوی، با دوام و نفیس، با یک نیروی پشتیبانی بزرگ برای اطمینان از ایمنی است.

مدفوع: مواد نسبتاً ضعیف و خشن هستند و ظرفیت حمایت کننده اغلب ناکافی است که مستعد خطر است.

صندلی های حمام پزشکی جیانلیان از سبک های مختلف، با کیفیت بالا هستند و پروژه های زیادی را در خانه های سالمندان، خانه های رفاهی و مراکز فعالیت معلولان انجام داده اند. ما یک تولید کننده حرفه ای و در صنعت فیزیکی برای نزدیک به 30 سال بوده است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول واجد شرایط است. کیفیت عالی است!


یک جفت:دانش مراقبت در منزل در مورد استفاده از صندلی های چرخدار علوم کوچک بعدی:کلاسیک و عملی تی چوب